Çarpım tablosu 2021

Çarpım tablosu resmi ile özetle sayıların birbirleri ile çarpımlarını görürüz. Matematik çarpım tablosu, yani kısaca çarpım tablosu mantığı nedir. Normal yaşam içerisinde, hızlı ve kolay işlem yaparız. Başka bir ifade ile çarpım tablosu ile belirli kombinasyonları ezberler, kolay kullanım sağlarız.

Çarpım Tablosu Ezberleme… Bu tabloyu ezberlerken, aklımızda daha kalıcı olması için. Çarpımını yaptığımız satır ve sütun kadar kutucukları sayalım. Bu bizim için hem pratik yapmamıza, hem de kolayca ezberlememize imkan verir. İlk başta karışık gibi görünebilir. Bir kaç işlem yapınca beynimiz tek tablo üzerinde görsel hafızasına rahatça almış olur.

Çarpım Tablosu Resmi, Bu Çarpım Tablosu Nasıl Hızlı Ezberlenir; tabloyu sizler için özel olarak hazırladık kolay ezberlenmesi, yani görsel olarak aklımızda kolay kalması için 2 renk zemin kullandık. Tavsiyemiz bu resmi a3 veya daha üzeri ebat çıktı alarak duvara asmanız ve her gün 3-5 dakika incelemeniz. Normal hayatta kullanırken. Kesinlikle mümkün olduğunca, işlem yaparken tabloyu gözünüzün önüne getirmeye çalışmanızı tavsiye ederiz.

Ana sayfa haberleri için

Benzer Yazılar