Harem Altın

Harem altın firmasına ait kısa bir inceleme yaparak sizlere bazı bilgileri haberimizde aktarıyoruz. Altını alım satım yapacağınız zaman çalışacağınız firmanın güvenilir olması lazım. Sizlere anlık fiyat ekranı ile güncel ve net altın fiyatı bilgisi vermesi gereklidir. Altın fiyatları harem altın ekranları ile ne kadar, gram, çeyrek, kaç TL, cumhuriyet, tam, canlı ve anlık fiyatları ne düzeyde merak ediyorsanız. Ayrıca yorum incelemesi yaparak bilgi sahibi olmak için harem altın eski ve köklü bir firmadır. 22 ayar altın fiyatları kuyumcu altın ürünleri içerisinde çok talep gören bir ürün grubudur. Özellikle düğün dönemlerinde evlilik öncesi çiftler tarafından yoğun alınmaktadır. 2021 yılındaki yükselişini 2022 yılı içinde sürdürmesi beklenen altın fiyatlarına kuyumcu sitelerinin yanında, kuyumculara hizmet veren firma siteleri üzerinden de öğrenebilirsiniz. bugün anlık yarım, 20 gram, 5 gram, 10 gram altın fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.

GRAMLIK KÜLÇE ALTIN

Harem Altın Kıymetli Madenler Ltd.Şti. ,gramlık külçe altın üretiminde de güçlü bir oyuncudur. Kendi logosuyla kendi gram altınını üretiyor, sertifikalı olarak müşterileriyle buluşturuyor. Gramlık Altın üretiminde Uluslarası üretim standartlarına sahip rafineriler ile çalışıyor. Gramlık külçe altın standart ağırlık ve standart saflıktaki, garantili işlenmemiş altın külçeleridir. 1 gr, 5 gr, 10 gr, 20 gr, 50 gr ve 100 gr ağırlığında 995 ya da 999.9 saflıkta üretilir.

GRAMLIK KÜLÇE ALTIN SERTİFİKASI

Gramlık külçe altın sertifikası, gram külçe altının ayar, gramaj ve kabul edilmiş dünya standartlarında gramlık külçe altın olduğunu garanti eden belgedir. Bu sertifika altının üretildiği rafineriyi belgeler. Ayrıca bu belge sayesinde garanti belgesini kapsayan standartları gramlık külçe altın paketlerinin üzerinde de görebilirsiniz. Gramlık külçe altın paketlerinin üzerinde QR kodu da bulunmaktadır. Bu QR kodunu okutarak anlık fiyat bilgisi alabilirsiniz.

SARRAFİYE ALTIN ÇEŞİTLERİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi Kararı ile standartları belirlenmiş‚ para yerine geçebilen,TC. Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından üretilen altın çeşitleridir. Cumhuriyet altınları, sikke ve ziynet olmak üzere iki çeşitten oluşmaktadır. Çeyrek,Yarım,Tam,İkibuçuk ve Beşli olmak üzere toplam beş çeşit, 10 farklı çap ve ağırlıktan üretilmektedir. Bu altınlar, 22 ayar saflıktadır.

ALTIN ALIM SATIM HİZMETLERİ

Harem Altın ve Kıymetli Madenler  Ltd.Şti.,müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda fiziki tüm altın çeşitlerinde alım-satım hizmetlerini en yüksek kalitede vermektedir.


Bankalar, kuyumcular, mücevher üreticileri ve yatırımcılar başta olmak üzere birçok sektöre kıymetli madenler ticaretinin tüm iş kollarında hizmet veren Harem Altın, alım-satımın yanı sıra rafinasyon ve lojistik hizmetleri de sunmaktadır.


Harem Altın ve Kıymetli Madenler  Ltd.Şti., faaliyetlerinin her aşamasında ve değer zincirinin tüm katmanlarında sorumluluğu esas alır. Ait olduğu sektör ve bağlı olduğu sivil ve idari kuruluşlar ile uyum içinde çalışır. Tedarik zincirinin herhangi bir noktasında, kara para aklamaya iştirak ve terörizmi finanse etme dahil insan haklarını ihlal etme ile ilişkilendirilmeme sorumluluğunun bilincindedir. Harem Altın müşteri memnuniyeti odaklı hizmet felsefesi ve “Müşteri Tanı”prensibi gereği vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin gizliliğinin ve güvenirliğinin sağlanması konusunda gereken tüm dikkati ve özeni göstermektedir.


Müşterilerine dünya standardında hizmetler sunan Harem Altın, Kıymetli madenler alanında Türkiye’nin ve sektörün öncü şirketlerindendir. Sahip olduğu güven ve deneyim, teknolojik alandaki yatırımları, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sunduğu ürün ve hizmetleri, Harem Altın’ın Kıymetli madenler sektöründe güçlü adımlarla ilerlemesini sağlıyor.

GÜMÜŞ ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

Harem Altın Ltd. Şti. , Altın’ın yanı sıra Gümüş üretimini de gerçekleştirmektedir. Gümüş ürünler çeşitli boyutlarda, standart saflıkta ve ağırlıktadır. Boyut ve saflık dereceleri endüstrilerin ve son kullanıcıların gereksinimlerine uygun hale getirilir. 

Gramlık gümüş ürünler, 5gr, 10gr, 20gr, 50gr ve 100 gr standart saflık ve ağırlıkta üretilmektedir.

Külçe gümüş ürünler, 250gr, 500gr ve 1000gr standart saflık ve ağırlıkta üretilmektedir.

Yenilikçi bakış açısı ile her zaman daha iyisini yapmayı hedefleyen Harem Altın Ltd. Şti., yatırımlık külçe ürünlerinin yanı sıra koleksiyonerler için ürettiği gümüş sikke tasarımları ile güçlü bir uluslararası oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Harem Altın ekibi, müşterilerinin tüm beklentilerini karşılayacak, mümkün olan en kaliteli ürün ve hizmeti sunabilmek için sürekli olarak teknik iyileştirmeler ve yenilikler üzerinde çalışmaktadır.

TEKNOLOJİK HİZMETLER

Harem Altın, geliştirdiği teknolojik hizmetler ve API’ler ile iş ortaklarının dijital dönüşümlerini hızlandırabilmelerine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

CANLI PİYASALAR

Harem Altın’ın kullanıcılarına sunduğu Canlı Piyasa Paneli sayesinde tek bir ekrandan piyasalardaki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

YATIRIMLIK ÜRÜNLER

Harem Altın bireysel birikimler için altın alıp satmanın en güvenli en kolay yolu olan gramlık külçe altınları ve tüm sarrafiye çeşitlerini müşterilerine sunuyor. 


Benzer Yazılar