Jeep Compass 80. yıl

Yeni Jeep Compass 80. yıl özel serisi satışta. Marka doğuşundan bu yana geçen 8o. yılını, karakterini güçlendirdiği Compass modeli ile kutluyor. İlk defa uygulanan nötral gri detaylar ve urban yeşili renk, ilk göze çarpan farklılıklar. Marka ön kapılarda kullanılan 80. yıl logosu ile ayrıcalığını ve karakterini damgalıyor.

İşte gelecek dünyaya açılan, dokunuşlar

Yeni 10,1” Uconnect™ Bilgi Eğlence Sistemi Jeep serisindeki en gelişmiş sistem olan yeni Uconnect™ bilgi eğlence sistemi, bir önceki nesilden %30 daha büyük, 10,1 ekran Ultra HD çözünürlüğe sahip. Ayrıca ara yüzü özelleştirebilir, sık kullandığınız uygulamalara daha rahat erişebilir. Bunun yanında 6 farklı kullanıcı profili ayarlayabilirsiniz.

Sesli Asistan, aracınızla konuşmaya başlamak için sadece “Hey Jeep” diyerek ona seslenin, sonuç olarak o sizi tanıyacaktır. Şimdi sesli komut vererek; klimayı ayarlayabilir, müziği değiştirebilir veya gideceğiniz yeri belirleyebilirsiniz.

Otomatik Kablosuz Güncellemeler, Kablosuz işlevler sayesinde Jeep Compass akıllı Uconnect™ sistemi, doğrudan My Uconnect™ uygulamasından, otomatik olarak hızlı ve kolay bir şekilde güncellemek mümkün.

Akıllı Telefonunuzu Şarj Etmek İçin Kablosuz Şarj Pedini Kullanın, Akıllı telefonunuzu kolaylıkla, kablo derdi olmadan yani rahatça şarj edebilirsiniz.

Öne çıkan başlıklar

Yeni renk, Yeni Jeep Compass 80. Yıl Nötral Gri dokunuşlar ve siyah çamurluklar içeren bu model için özel olarak tasarlanmış özel renk seçenekleriyle daha da çekici görünüyor. Urban Yeşil bu özel kompakt Jeep’in modern ve etkileyici karakterine dikkat çekiyor.


80. YIL ÖZEL ÖN KONSOL, Yeni Jeep Compass 80. Yıl , deri döşemeler, seçkin dikişler ve parlak detayları ile birinci sınıf işçilik sergiliyor. Akıllı araçlara doğru ilk adımlar atılmaya başlandı, entegre navigasyon sistemine sahip yeni ”Uconnect bilgi eğlence sistemi” ilk kez bir Jeep modelinde ön konsol üzerinde tablet ekran şeklinde konumlanmış.


19″ GRANİT KRİSTAL ALAŞIMLI JANTLAR, Yeni Jeep Compass 80. yıl serinde; 19 granit kristal alaşım jantlar ile zarif tarzını, şimdi çok iyi vurguluyor.

Saklama kapasitesi, hatırı sayılır ve muhteşem bir şekilde 2,8 Litre’den 7,2 Litre’ye çıktı

Yeni Jeep Compass 80. yıl ayrıcalığını yaşamanın bedeli

MODELÇEKIŞDONANIMŞANZIMAN TIPIYAKIT TIPILISTE SATIŞ FIYATIKAMPANYALI SATIŞ FIYATITESCIL GIDERI (SIGORTA HARIÇ)
Yeni Compass S1 80.YIL 1.3 GSE 150hp DCT4×280.YılDCT (Otomatik)Benzinli604.900TL556.500TL2.100TL

Benzer Yazılar

No Content Available