Mopaş İnsert, Mopaş Katalog

Mopaş insert, Mopaş katalog ile indirimli ürünleri görün. Ayrıca Mopaş trendyol ve online olarakta size yakın. Aktüel bölümünde sizlerle Mopaş insert yani güncel mopaş katalog ile indirimli ürünleri paylaşıyoruz. Merak edenler için Mopaş müşteri hizmetlerine: 0216 225 37 00 nolu numaradan ulaşabilir. Çalışma saatleri olan 09:00 – 21:00 saatleri arası mağazaları ziyaret edebilirsiniz Mopaş insert indirimli ürünleri alabilirsiniz. Online olarak destek@mopas.com.tr adresine yazabilirsiniz. İyi ve keyifli alışverişler…

Mopaş katalog birinci sayfada. Öncelikle ilk dikkatimizi çeken ürün; Öncü domates salçası, malum Kurban bayramı yaklaştı. Lezzetli yemekler için, kaliteli salça lazım. Sonrasında, evye hediyeli Pril bulaşık sıvısı; hem hediyesi, hem de fiyatıyla gayet mantıklı görünüyor. Sonuncu olarak ise, 1 litre yarım yağlı Torku süt hesaplı fiyatıyla sepetlerde yer almayı hak ediyor.

İnsert sayfalarının ikinci bölümüne şöyle bir göz attığımız zaman. Ekici klasik peynir; bizden bir ”Ooo” işaretini hak ediyor. Lezzeti bilinen, dillere destan, kahvaltılara ferman Ekici peynir ile sofraları süslemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca kavun açıklamasında, Kırıkhan yazıyor ! oraya dikkat çekerek devam edelim.

Mopaş Market 1996 yılında, İstanbul Moda semtinde faaliyete başlamıştır. Günümüzde artık, onursal başkan olan Sn. Fazıl Narman ile beraber 10 ortak tarafından kurulmuştur. İlave edecek olursak Mopaş Market bir aile şirketidir. 2021 yılı itibariyle 24. yılını kutlayan Mopaş Süpermarketleri; Mopaş Kızıltoprak, gibi nüfus yoğun semtlerde dahil olan. Ayrıca Mopaş anadolu yakası ve Mopaş avrupa yakasıda olmak üzere; 100 ün üzerinde mağaza ve 3000 çalışan ile sektörde söz sahibi oyunculardan biridir. Mopaş Market perakende sektörü haricinde; İnşaat, süt üretim tesisleri, jeotermal sera tesisleri ve lojistik üssü alanında faaliyetleri bulunan bir şirkettir.

Benzer Yazılar