The Tomorrow War Erdoğan Sahnesi

The Tomorrow War Erdoğan Sahnesi var, evet yanlış duymadınız! Bir yurtdışı yapımı olan The Tomorrow War filminde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ı görüyoruz. Chris Pratt’in başrol oynadığı film içinde, bir sahnede Cumhurbaşkanımız görünüyor. Evet yanlış duymadınız, filmde bir sahnede Sayın Erdoğan görünüyor. Bu arada Chris Pratt daha çok televizyon dizileri; Parks And Recreation’daki Andy Dwyer ve Everwood’daki Harold Brighton rolleriyle tanıdığımız dünyaca ünlü bir oyuncudur. Ayrıca Moneyball, Zero Dark Thirty, The Five-Year Engagement ve Delivery Man filmlerinde’de oyunculuk sergilemiştir.

The Tomorrow War Erdoğan Sahnesi ile ayrıca filmin sonlarında İstanbul şehrinin ismide geçiyor, filmden bahsedecek olursak; Bilim Kurgu kategorisinde yer alan The Tomorrow War filmi. Mesela bilim kurgu filmi olan Edge Of Tomorrow filmi ile benziyor, yarının sınırı filminde Tom Cruise başrolde iken The Tomorrow War filminde ise Chirs Pratt başrolde. Uzaylı filmleri kategorisinde değerlendirebileceğimiz filmler arasında, adından epey söz ettireceğe benzeyen filmin IMDb puanı ise fena değil. 6.7 IMDb puanı yanı sıra 71.000 izleyici filme puan vermiş.

Filmin özeti

2051 yılından bir grup zaman yolcusu acil bir mesaj iletmek için geldiğinde dünya şaşkına döner. Gelecekte otuz yıl sonra insanlık ölümcül bir uzaylı türüne karşı küresel bir savaşı kaybediyor. Hayatta kalmak için tek umut, şimdiki asker ve sivillerin geleceğe taşınması ve savaşa katılmasıdır. İşe alınanlar arasında lise öğretmeni ve aile babası Dan Forester (Chris Pratt) var. Küçük kızı için dünyayı kurtarmaya kararlı olan Dan; gezegenin kaderini yeniden yazmak için umutsuz bir arayış içinde. Parlak bir bilim adamı (Yvonne Strahovski) ve ayrı yaşadığı babası (JK Simmons) ile bir araya gelir.

Son olarak

Son olarak konuyu özetleyecek olursak, ”The Tomorrow War” filmi için şunları söyleyebiliriz; Film bir başyapıt olurmu hayır, sinema tarihinde veya sektöründe bir dönem açarmı hayır. Ancak mükemmel oyuncu ekibi, muhteşem bir konsepti, eğlenceli sahneler ve güzel film müzikleri var. Uzaylılar ile heyecanlı vakit geçirebilir. Ayrıca güzel ve eğlence dolu bir film izleyebilirsiniz. Chris Pratt olaganüstü oyunculuğu ile heyecan ve eğlence dolu bir film ile karşınızda. Çok fazla mantık aramadan kendinizi filmin akışına bırakın, filmin tadını patlammış mısır ve kola ile çıkarın, iyi seyirler..

Benzer Yazılar